„Piekno jest czyms co trzeba dostrzec a nie tylko zobaczyc”

603 411 004, magdalena@mcbeauty.pl

PRX T33- biorewitalizacja bez użycia igieł

Peelingi medyczne już kilka lat temu zyskały sobie ogromne uznanie pacjentów i specjalistów medycyny estetycznej. Są jednymi z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych/ medycyny estetycznej  Gwarantują szybkie efekty, działają głęboko i nie wymagają kuracji pozabiegowej. Najnowszym osiągnięciem w dziedzinie peelingów medycznych jest biorewitalizacja skóry peelingiem PRX-T33.

Właściwości tego zabiegu pozwalają nie tylko dogłębnie oczyścić skórę, ale też wpływają na poprawę jej gładkości, pomagają usunąć przebarwienia i niektóre blizny (szczególnie blizny zanikowe i pozostałe po trądziku młodzieńczym), dają olśniewający efekt liftingu bez konieczności poddania się złożonej procedurze medycznej, a także bez dolegliwości pozabiegowych: pieczenia, złuszczania naskórka, rumienia i zaczerwienienia .

PRX jest  idealnym rozwiązaniem dla współczesnych kobiet i mężczyzn, którzy nie mają czasu na długotrwałe i wymagające rekonwalescencji zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a zależy im na utrzymaniu idealnej formy i kondycji skóry.

PRX T 33- wyrób medyczny CE- ponad 100 000 wykonanych zabiegów

PRX T 33- łączy TCA i H2O2 w zrównoważonym stężeniu

PRX T 33- 33% bez uszkodzeń skóry stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, które dzięki H2O2 mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów.

Kwas kojowy 5 % i H2O2- działanie rozjaśniające

Author Info

mcbeauty

No Comments

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook