„Piekno jest czyms co trzeba dostrzec a nie tylko zobaczyc”

603 411 004, magdalena@mcbeauty.pl

Oxybrazja- mezoterapia wodno- tlenowa

Oxybrazja- mezoterapia wodno- tlenowa

Jest to metoda złuszczania naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Jest bezinwazyjna, przeznaczona dla każdego rodzaju cery. Nazywana również mikrodermabrazją tlenową, peelingiem wodno-tlenowym oraz oksydermabrazją.

Zabieg Oxybrazji nie powoduje podrażnienia skóry, mogą ją wykonywać osoby z cerą naczyniową, wrażliwą, skłonną do rumienia oraz trądzikową. Zabieg jest przyjemny, bezbolesny, daje uczucie relaksu. Poprawia samopoczucie, dzięki intensywnemu dotlenieniu skóry. Wykonywany jest na mokro co daje skórze uczucie chłodu i odprężenia. Bardzo skutecznie usuwa zanieczyszczenia, zaskórniki i zwęża pory. Skóra po zabiegu jest zregenerowana, nawilżona i świeża. Polecana jest również dla osób chorych na trądzik.

Oksybrazja jest rodzajem mikrodermabrazji. Nie bez powodu nazywana jest „miękką mikrodermabrazją”, gdyż nadaje się dla każdego rodzaju skóry i nie powoduje jej podrażnień. Celem zabiegu jest nawilżenie i odpowiednie dotlenienie komórek skóry. Efektem oxybrazji jest pobudzenie tkanek do produkcji elastyny i kolagenu, przez co skóra staje się odmłodzona i zregenerowana.

NA CZYM POLEGA zabieg?

W odległości kilku milimetrów nad skórą trzyma się urządzenie wypuszczające strumień tlenu z rozproszonymi drobinkami soli fizjologicznej, co daje uczucie przyjemnego chłodu i świeżości. Zabieg trwa ok. 30-60 min. Jest to całkowicie bezbolesna, przyjemna metoda oczyszczania skóry. Efekty oxybrazji są podobne do tych, jakie daje mikrodermabrazja – oczyszczenie, odświeżenie oraz pobudzenie tkanek do produkcji elastyny i kolagenu – z tą różnicą, że oxybrazja nie powoduje nawet najmniejszych podrażnień. Po zabiegu cera jest gładka, nawilżona i zregenerowana.

DO KOGO JEST SKIEROWANY?

Do osób którym zależy na oczyszczeniu i odmłodzeniu skóry twarzy. Zabieg powoduje doskonałe oczyszczenie skóry z toksyn i zaskórników. Może być wykonywany także u osób z trądzikiem, gdyż nie powoduje zaostrzenia jego objawów. Oxbrazja to także sposób na pozbycie się blizn i spłycenie zmarszczek – jest zatem dedykowana zarówno osobom młodym, jak i po 30-stym roku życia, gdyż nie ma żadnych ograniczeń wiekowych do jego wykonania. Na zabieg chętnie decydują się mężczyźni oraz kobiety pragnące pozbyć się przebarwień, skutków niewłaściwego opalania na słońcu lub w solarium, a także problemu szarzejącej cery. Oxybrazji może być poddany każdy rodzaj skóry – skłonna do trądziku, sucha, tłusta, mieszana, wrażliwa czy naczynkowa. Brak jakichkolwiek poważnych przeciwwskazań do jej wykonania – jest całkowicie bezpieczna nawet dla kobiet w ciąży.

ZALETY

Już po pierwszym wykonanym zabiegu wyraźnie widoczny jest efekt rozjaśnienia i poprawy koloryty skóry. Zmarszczki zostają spłycone, skóra odmłodzona, a naskórek zmiękczony i dotleniony. Oksybrazja zapewnia młody i świeży wygląd skóry, a po jej wykonaniu cera nie jest podrażniona. Natychmiast po zabiegu można wrócić do wykonywania codziennych czynności. Zabieg to świetna forma relaksu, na który warto sobie pozwolić. Dla maksymalizacji efektów, zaleca się wykonanie serii zabiegów w odpowiednich odstępach czasu.

Główne zalety zabiegu oxybrazji:

 • głębokie dotlenienie i nawilżenie skóry
 • przeznaczony do każdego rodzaju cery nawet bardzo wrażliwej
 • oczyszczenie skóry
 • wzmacnia ściany naczyń krwionośnych
 • skutecznie zmniejsza łojotoku
 • wspomaga w leczeniu trądziku różowatego
 • łagodzi objawy trądziku oraz stany zapalne skóry
 • poprawia koloryt skóry

Przeciwwskazania do wykonywania oxybrazji:

 • przewlekłe zapalenie zatok
 • zakażenia bakteryjne np. liszajec zakaźny
 • nowotwory skóry
 • przerwana ciągłość naskórka ( zadrapania, skaleczenia)
 • zakażenia grzybicze skóry

Author Info

mcbeauty

No Comments

Post a Comment

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook