„Piekno jest czyms co trzeba dostrzec a nie tylko zobaczyc”

603 411 004, magdalena@mcbeauty.pl

MC Beauty Magdalena Czajka- wstęp

MC Beauty Magdalena Czajka- wstęp

 

Kosmetologia jak i medycyna estetyczna rozwijają się niesamowicie szybko. Nowe spojrzenie na problemy związane ze starzeniem się skóry czy też różnego rodzaju defekty wymuszają stosowanie coraz to nowszych a zarazem bezpiecznych terapii. Dotyczy to zarówno laseroterapii, peelingów chemicznych oraz różnego rodzaju terapii łączonych. Widoczny trend , który odczuwamy na co dzień- dbanie o swój wygląd prowokują powstawanie  innowacyjnych preparatów  i metod ich zastosowania.

Zabiegi nieinwazyjne na przestrzeni lat 2000- 20009 odnotowały 99 % wzrostu popularności. Najczęściej wybieranymi zabiegami ostatnich lat okazały się: botox , wypełniacze kwasu hialuronowego oraz peelingi chemiczne  ( dane  American Society of Plastic Surgeons).Według badań polka wybierając gabinet w którym  wykonywane są zabiegi  medycyny estetycznej sugeruje się doświadczonym i sprawdzonym personelem ( 76%), co trzecia klientka  gabinetów kieruje się nowoczesnym i zaawansowanym sprzętem do zabiegów a 28% miłym i kompetentnym personelem. Dla co czwartej pani liczą się promocje i atrakcyjne ceny, a co piąta wzięła pod uwagę prestiż i renomę. ( badania WSZKIPZ)

Prawie każdy Polak podkreśla niebagatelnie- w swoim mniemaniu- znaczenie w życiu wyglądu zewnętrznego. W społeczeństwie powszechne jest przekonanie, że atrakcyjny wizerunek przesądza o sukcesie w życiu osobistym i zawodowym.

Niezależnie jakie zdanie na ten temat masz Ty, drogi odbiorco, pamiętaj, że w dobie dzisiejszej medycyny możesz zdziałać wiele dla swojego ciała i duszy. Oczywiście nie oszukamy metryki, genów, stylu życia i wielu innych ale z odrobiną wyczucia dlaczego nie skorzystać z tych wszystkich dobrodziejstw?

Niebawem powstanie miejsce , w którym będziesz się nie tylko relaksować ale także korzystać z wielu profesjonalnych usług. To dla Ciebie zdobywałam doświadczenie przez kilka lat i obserwowałam rozwijający się rynek. Z pewnością swoich umiejętności stworzyłam MC Beauty Magdalena Czajka- Centrum Kosmetologii Estetycznej w Rawie Mazowieckiej.

Magdalena Czajka

Author Info

mcbeauty

No Comments

Post a Comment

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook